Hdd life
Hdd life je program, ktorý vám oznamuje stav vášho hdd. Ukazuje teplotu, stav hdd, samozrejme vás upozorňuje na veci ako je záloha dát. Odporúčame ho, vážne sa ho oplatí mať v počítači, hoci ,,iba" oznamuje.
by Muco.

Návod
Teraz si ukážeme ako jednoducho spraviť ,,no photo". Tento článok je venovaný pre herné clany. Už mi písalo veľa ľudí, ktorí si s týmto problémom nevedeli dať rady.
by Muco.

Mnoo, tak to by bolo
Veľmi sa ospravedlňujem uživateľom, za taký mischmaš, ktorý sme práve spôsobili. Chcel som to ešte trochu upraviť, ta dať preč tie škaredé reklamy. Ako ste si všimli, upravil som to celé a celé som to aj zarovnal. Máme tu viac zmien napr. nový header(hlavička - miesto kde je to G). Dúfam, že vám nepríde ako jednoduchý.
by Muco.

pc myš
Aká myš je vhodná pre uživateľa. Oplatí sa zainvestovať(NIE!). Pokúsime sa opísať vám funkčnosť myší. A somozrejme pomôžeme vám spraviť si názor na myš.
by Muco.

Linux
Čo je to linux? Prečo práve linux? Zoznámime vás s distribúciami linuxu, a ukážeme vám ako môže vyzerať plocha, ak sa s ňou trochu pohráte. Linux je free o.s. Prvý dojem: o tomto každý hovorí, že je najlepší o.s.? Ukážeme si, pre koho je linux určený, čo k tomu potrebujete vedieť. Pôjdu mi na tom hry?
by Muco.

windows vista
Stará ale zaužívaná téma je w. vista. Mám ju asi 4 mesiace a narazil som na plno chýb, dokonca som prišiel o všetky dáta, čo som tam mal. Podpora zo strediska slovenského Microsoftu je o ničom, ukážeme vám spätný e-mail, ktorý sme od nich dostali. čo sa týka štýlu a designu, je určite lepší ako xp, ale na vistu by som si na notebook nedával, určite je to pomalšie ako xp a oveľa.
by Muco.

Mozilla
Pojem internetový prehliadač, jedným z nich je aj mozilla firefox. V čom je dobrý? Napíšeme vám ako si vylepšiť svoj prehliadač mozilla. Na mozillu si môžte stiahnúť veľa tém aj pluggin - ov.
by Muco.

Gmail
Email od google gmail, je celkom dobrý free mail, hodnota priestoru je okolo 6 kb, táto hodnota stále rastie. Vzhľadom na to, že je to od google, je zatial iba beta.
by Muco.