pc Myš

Otázka ako si vybrať správnu myš?
Momentálne je na trhu množstvo bezdrátových myší, tie sú pre niekoho pohodlné a pre niekoho zas nepoužiteľné, ďalej niektoré sú oveľa drahšie. My si povieme prečo.Povieme niečo o klasických myšiach. Klasické myši do 500,-SK, sú vhodné pre uživateľov ktorí nehrajú hry, iba surfujú, alebo hľadajú informácie... Tieto myši nemajú väčšie rozlišenie ako 800 dpi(Profesionáli kupujú svoje myši, aj podľa rozlíšenie, ale aj podľa snímania Mpx za sekundu).
Bezdrátové myši. Bezdrátové myši majú výhodu iba v tom, že sú bezdrátové. Sú drahšie ako klasické, neraz ich cena je raz toľko pri rovnakých možnostiach. Určite niesú vhodné na hranie hier, kvôli váhe(sú v nich baterky), pridávajú proces vášmu pc, t.z., pôjde pomalšie. Niekedy sa zvykne stávať,že vám nenabehne bluetooth(musíte reštartovať pc). Bezdrátové myši sú vhodné do kancelárie, na domáce použitie, jednoznačne klasické, alebo hracie.
Drahé myši..."(hovoríme o drátových myšiach)Možno ste si všimli pri surfovaní web, alebo v pc obchodoch nejaké myši, ktoré boli drahšie ako 2000,-SK. Tieto myši by mali mať rozlišenie min. 1600 dpi a vnímanie za sec. okolo 4 a pol Mpx niesú vhodné pre uživateľov. Sú vhodné pre projektantov, ktorí pracujú na veľkých obrazovkách, pre grafikov, ale aj pre hráčov pc hier.
Musíš byť prihlasený aby si mohol prispievať :D


web designed by Muco and e-team.