VISTA a jej zápory


Zo začiatku som si pomyslel veď to vyzerá dobre, prečo každý koho poznám to kritizuje.... došiel som k bodu B. Mám original vistu, takže som šiel stiahnúť aktualizácie, potom som musel reštartovať pc. Keď sa reštartoval, znovu nabehol operačný systém a ja som ešte netušil čo sa deje, normálne to začalo načítavať, zrazu som nemal plochu... Mal som linux, takže som skúšal všeličo a napokon som zistil, že mi vista odpojila lokálne disky na viste :D, som si myslel, je to blbosť, veď odpojiť sa môže iba hdd, tak som to skúsil preinštalovať... :: installator mischmas, :D to je zábavné, ale vzhľadom na tieto udalosti, pomyslel som si, mám originál, môžem napísať do microsoftu, určite budu ochotný poslať mi inštalátor visti, tak som im napísal mail, objasnil som im príčinu, čo sa stalo, oni mi odpísali:
Riesenie: Z Vasho mailu presne nie je zrejme, co by ste chceli poslat. Myslite Windows Vistu? Operacne systemy sa ale nezasielaju, ale kupuju. Pokial mate akykolvek problem so svojim PC a operacnym systemom, ktory bol zakupeny v Alze, je potrebne kontaktovat priamo predajcu. Pokial by ste mali krabicovy system Visty kupeny samostatne, kontaktujte nasu informacnu linku na tel. cisle 0850 111 300, kde Vam bude poskytnuta tech. podpora.
Keď je toto pomoc tak to je super, k tomu nemám slov, všimnite si zvýraznenú vetu, si asi mysleli ze som nejaký cigan, kt. nevie ze sa nezasielaju ale kupuju o.s. Na koniec som to vyriešil sám, už ani neviem ako. A to som si myslel, že je koniec, že sa to už nestane. Po 3 dňoch som stiahol aktualizáciu a zrazu som nemal plochu :D nič nešlo. Ale inštaláter už bol v pohode, tak som to preinštaloval so zavretími očami som stiahol aktualizácie a konečne to ide... Nemyslím si , že takto by mal fungovať platený operačný systém. DÚFAM, že som vás poriadne znechutil :D..
Musíš byť prihlasený aby si mohol prispievať :D


web designed by Muco and e-team.